Lokal 127m² në #SHITJE në Dragodan

2,200 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Mars, 2023
  • 1 Banjo
  • 127.00 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lokacion të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste.
Lokali posedon një hapësirë të madhe pune dhe një WC. Ka sistem të ngrohjes me energji elektrike dhe vendparkim të mjaftueshëm.

ID e pronës: 22442
Çmimi: 2,200 € / m²
Sipërfaqja: 127.00 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 52m² + Lokal 20m² në #SHITJE në Bregu...

Banesa dhe lokali ndodhen në Bregun e Diellit. Janë të orientuara në lindje. Banesa dhe lo ...
Banesa dhe lokali ndodhen në Bregun e Diellit. Janë të orientuara në lindje. Banesa dhe lokali janë tërësisht funks ...
2 1 52.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokale në #SHITJE në ‘Swiss Prime Residence’...

Lokalet ndodhen në kompleksin që është duke u ndërtuar nga kompania ‘Swiss Work Constructi ...
Lokalet ndodhen në kompleksin që është duke u ndërtuar nga kompania ‘Swiss Work Construction’, në lagjen Mati 1. Ja ...
Lokal
Në shitje

Lokal 71m² + 64m² në #SHITJE në Bregun e Die...

400,000 €
Lokali ndodhet në Bregun e Diellit. Është i pajisur me fletë poseduese dhe ka një hapësirë ...
Lokali ndodhet në Bregun e Diellit. Është i pajisur me fletë poseduese dhe ka një hapësirë të madhe për shfrytëzim ...
2 135.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 64m² në #SHITJE në Emshir – Vete...

105,000 €
Lokali me sipërfaqe 64m² ndodhet në Veternik, tek kompleksi i ndërtuar nga kompania ‘ ...
Lokali me sipërfaqe 64m² ndodhet në Veternik, tek kompleksi i ndërtuar nga kompania ‘Rukolli’. Lokali p ...
1 64.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings