Banesë – Penthouse 321.2m² për #SHITJE në Lagjen Kodrina, Mati 1

350,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 31 Tetor, 2023
  • 5 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 85.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 321.2m² ndodhet në Lagjen Kodrina, e cila është duke u ndërtuar nga kompania Tregtia.
Është e orientuar në të gjitha anët dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensorë dhe hapësira parkingu të mjaftueshme.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 5 Dhoma gjumi | 3 Banjo | 3 Ballkona | 1 Terasë.
Ndodhet në një lagje shumë të qetë dhe të përshtatshme për banim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26136
Çmimi: 350,000 €
Sipërfaqja: 85.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 63.08m² në SHITJE në Ulpianë

Banesa me sipërfaqe 63.08m² ndodhet në Ulpianë. Banesa është e pajisur me fletë poseduese, ...
Banesa me sipërfaqe 63.08m² ndodhet në Ulpianë. Banesa është e pajisur me fletë poseduese, posedon sistemin e ngroh ...
2 1 63.08 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë-Terracier 214.1m²+77.1m² në #SHITJE n...

375,000 €
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 214.1m² dhe me terasë 77.1m² ndodhet në lagjen Marigo ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 214.1m² dhe me terasë 77.1m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa ndodhet n ...
3 3 291.20 m2detajet
Banesa
Në shitje

Truall 9.4 ari në #SHITJE në Sofali

179,000 €
Trualli me sipërfaqe 9.4 ari ndodhet në Sofali, afër “Gërmia Residences”. Trua ...
Trualli me sipërfaqe 9.4 ari ndodhet në Sofali, afër “Gërmia Residences”. Trualli ka infrastrukturë të ...
940.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 85m² me #QIRA në Qendër

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër gjimnazit “Sami Frashëri”. Ba ...
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër gjimnazit “Sami Frashëri”. Banesa është tërësisht e mo ...
2 1 85.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings