Banesë – Penthouse 102.87m² + 36.23m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, Emshir

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Tetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 139.10 m2

Përshkrimi

Penthouse gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”, afër Stacionit të autobusëve.
Banesa ka sipërfaqe bruto 139.1m², ku sipërfaqe banimi janë 102.87m², ndërsa sipërfaqe terase janë 36.23m².
Banesa ka: izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 4 stinorë, sistem të ngrohjes me rrymë ‘Vaillant’, parket, kaminë etj.
Banesa është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne, me mobilje të kualitetit të lartë, duke krijuar një ambient shumë komod për jetesë.
Objekti posedon ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | Terasë 36.23m².
Ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim.

ID e pronës: 25831
Sipërfaqja: 139.10 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 58.81m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësish ...
Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobil ...
1 1 58.81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 124.73m² në #SHITJE te Prishtine e Re

950 € / m²
Banesa me sipërfaqe 124.73m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Banesa ës ...
Banesa me sipërfaqe 124.73m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Banesa është e orientuar nga lindj ...
3 2 124.73 m2detajet
Banesa
Në shitje

Penthouse 168m² + 90m² në #SHITJE në Bregun ...

270,000 €
Penthouse me sipërfaqe banimi 168m² dhe terasë 90m² ndodhet në Bregun e Diellit. Penthouse ...
Penthouse me sipërfaqe banimi 168m² dhe terasë 90m² ndodhet në Bregun e Diellit. Penthouse është pjesërisht i mobil ...
3 2 258.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 110m² në #SHITJE në Emshir

120,000 €
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Emshir, në kompleksin “Fitorja”. Është e pajisur me f ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Emshir, në kompleksin “Fitorja”. Është e pajisur me fletë poseduese. Banesa ës ...
3 1 110.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings