Banesë – Duplex 180m² neto në #SHITJE në ‘VG Construction’, Mati 1

216,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Tetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 180.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 180m² neto ndodhet në kompleksin e ‘VG Construction’, në rrugën Muharrem Fejza, Mati 1.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe sistemin e ngrohjes në katin e 1-rë e ka me energji elektrike ndërsa në katin e 2-të e ka me Termokos.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Banesa ka këtë rënditje:
– Kati i 1-rë : Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 1 Dhomë pune | 1 Utility | 1 Ballkon.
– Kati i 2-të : 3 Dhoma gjumi (secila me Garderobë) | 1 Banjo.
Banesa ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25582
Çmimi: 216,000 €
Sipërfaqja: 180.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Dragodan

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndër ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Urban Home. Disa ...
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Zenith Group, Emshir

1,600 € / m²
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtu ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Emshir, në objektin i cili është duke u ndërtuar nga Zenith Group, i ve ...
Banesa
Në shitje

Banesë 81.45m² në #SHITJE në Mati 1

83,000 €
Banesa me sipërfaqe 81.45m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin ‘Nordic Residence& ...
Banesa me sipërfaqe 81.45m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin ‘Nordic Residence’, ndërtuar nga Univ ...
2 1 81.45 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

2,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings