Banesë 52m² neto në #SHITJE në Dardani

107,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 30 Nëntor, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 52.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 52m² neto ndodhet në Dardani, tek Parku. Është e pajisur me fletë poseduese.
Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Objekti gjithashtu posedon ashensor si dhe ka parking të mjaftueshëm.
Ka këtë rënditje: Qëndrim ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | Banjo | 1 Ballkon.
Ndodhet në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me qasje direkte në çdo pjesë të qytetit.

*Vlen të ceket se banesa është e lëshuar me qira.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21441
Çmimi: 107,000 €
Sipërfaqja: 52.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Dokumentacion të rregullt
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Rrugën C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga ...
Banesa
Në shitje

Banesë 110.67m² + 76.5m² në #SHITJE në Emshi...

Banesa me sipërfaqe banimi 110.67m² dhe 76.5m² terasë ndodhet në Emshir, në kompleksin e n ...
Banesa me sipërfaqe banimi 110.67m² dhe 76.5m² terasë ndodhet në Emshir, në kompleksin e ndërtuar nga Lesna. Është ...
3 2 110.67 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 113.32m² në #SHITJE në ‘Linda P...

Banesa me sipërfaqe 113.32m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium Residence’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 113.32m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium Residence’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
3 2 113.32 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 58.81m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësish ...
Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobil ...
1 1 58.81 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings