Banesa 118m² në #SHITJE në kompleksin e ‘ACG’, Prishtina e Re

189,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Tetor, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 118 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet te Prishtina e Re në kompleksin e ndërtuar nga ‘ACG’, e projektuar të ketë qasje në Rrugën A.
Banesa është komplet e mobiluar dhe e dizajnuar me një stil mjaft luksoz, me mobilje tejet të bukura, kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet funksionale, dysheme parket, pllaka dhe sanitari shumë cilësore, etj. Sistemin e ngrohjes e ka ndërdysheme me rrymë.
Objekti karakterizohet me cilësi të lartë ndërtimi dhe posedon: izolim me fasadë ventiluese, dritare me xhama treshtresorë, siguri 24h të objektit dhe hapësirave përreth, ujë 24h, mirëmbajtje të përhershme të objektit dhe hapësirave të përbashkëta, 2 ashensor, garazha nëntokësore dhe parking të jashtëm të mjaftueshëm, etj.
• Kati i 4-të
Banesa ka këtë renditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma të gjumit
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Depo
| 1 Ballkon (ka një mini kuzhinë)

Në çmim përfshihen garazha dhe depo, si dhe shitet komplet e mobiluar.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21028
Çmimi: 189,000 €
Sipërfaqja: 118 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa 73.36m² në #SHITJE në Rrugën C

1,250 €
Ofrohen për shitje banesa e tipit 73.36m², e cila ndodhet në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros ...
Ofrohen për shitje banesa e tipit 73.36m², e cila ndodhet në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros Living’ i cili është pro ...
1 1 73 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 68.42m² në #SHITJE në Rrugën C

1,250 € / m²
Ofrohen për shitje banesa e tipit 68.42m², e cila ndodhet në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros ...
Ofrohen për shitje banesa e tipit 68.42m², e cila ndodhet në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros Living’ i cili është pro ...
1 1 68 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Rrugën C

1,250 € / m²
Ofrohen për shitje banesa të 6 tipeve të ndryshme, të cilat ndodhen në Rrugën C, në komple ...
Ofrohen për shitje banesa të 6 tipeve të ndryshme, të cilat ndodhen në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros Living&# ...
Banesa
Në shitje

Banesë – Duplex 187m² në #SHITJE në Dr...

1,650 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin afarist – banesor Artis të ndërtuar nga kompania e ndërtimit ...
Banesa ndodhet në kompleksin afarist – banesor Artis të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Arti Group. Banesa është ...
3 2 187 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings