Banesë – Zyre 100m² me #QIRA në Pejton

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 8 Korrik, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 100.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 100m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence.
Banesa është tërësisht e re dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ka këtë rënditje: 1 Hapësirë e madhe pune | 2 Banjo | 1 Ballkon.
Ndërtesa posedon 3 ashensorë dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Ndodhet në një zonë strategjike, të vendosur në qendër të qytetit, afër objekteve arsimore, bankave dhe qendrave kryesore të transporti, gjë që e bën tejet të përshtatshme për banim apo për afarizëm.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31782
Sipërfaqja: 100.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 71m² me #QIRA në Nartel ...

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin ...
2 1 71.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 25m² me #QIRA në Bregun e Diellit

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është tërësisht funksionale dhe ...
1 25.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 62m² me #QIRA në Bregun e Diellit

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa është tërësisht funksiona ...
1 1 62.00 m2detajet

Banesë 60m² me #QIRA në Dragodan

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. B ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e r ...
1 1 60.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings