Banesë 110m² me #QIRA në Lakrishtë

900 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Qershor, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 110.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia.

Banesa është tërësisht e re dhe e mobiluar në mënyrë moderne, me stil elegant. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos dhe posedon klimë.

Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 2 Ballkona.

Objekti posedon 2 ashensorë, parking të jashtëm të mjaftueshëm dhe garazhë.

Ndodhet në një lagje të qetë dhe shumë të përshtatshme për banim, me qasje të shpejtë në qendër të qytetit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31350
Çmimi: 900 € / muaji
Sipërfaqja: 110.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 90m² me #QIRA në Rrugën C

490 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësisht e re dhe e mobiluar. P ...
2 1 90.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 360m² + 60m² me #QIRA në...

1,400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksi ...
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohje ...
3 420.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 111m² me #QIRA në Dragodan

800 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. ...
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e ...
3 1 111.00 m2detajet

Banesë 115m²+30m² me #QIRA në Lagjen e Muhax...

700 € / muaji
Banesa me sipërfaqe banimi 115m² dhe terasë 30m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, tek Amba ...
Banesa me sipërfaqe banimi 115m² dhe terasë 30m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, tek Ambasada e Zvicrës. Banesa ës ...
2 1 145.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings