Depo 750m² me #QIRA në Suhadoll

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Qershor, 2024
  • 750.00 m2

Përshkrimi

​Depo me sipërfaqe 500m² ndodhet në Suhadoll, afër Pofix.

Depo posedon një hapësirë të madhe pune, me mundësi investimi për pjesën administrative sipas kërkesës së klientit.

Depo ofron dhe hapësirë të jashtme parkingu për klientë.

Ndodhet në një zonë tejet të përshtatshme për afarizëm, me çasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31294
Sipërfaqja: 750.00 m2
Veçori tjera
Infrastrukturë të plotë
Parking

Të ngjajshme

Depo
Me qira

Depo 500m² me #QIRA në Suhadoll

​Depo me sipërfaqe 500m² ndodhet në Suhadoll, afër Pofix. Depo posedon një hapësirë të mad ...
​Depo me sipërfaqe 500m² ndodhet në Suhadoll, afër Pofix. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, me mundësi inves ...
500.00 m2detajet
Depo
Me qira

Depo 1100m² me #QIRA në Magjistralen Prishti...

4,400 € / muaji
​Depo me sipërfaqe 1100m² ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, në afërsi të Bast ...
​Depo me sipërfaqe 1100m² ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, në afërsi të Bastrade. Depo posedon dy hap ...
1,100.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings