Banesë – Zyre 103m² me #QIRA në Pejton

1,100 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 8 Maj, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 103.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence.
Banesa është tërësisht e re dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ka këtë rënditje: 3 Hapësira pune | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Ndërtesa posedon 3 ashensorë dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Ndodhet në një zonë strategjike, të vendosur në qendër të qytetit, afër institucioneve qeveritare, objekteve arsimore, bankave dhe qendrave kryesore të transporti, gjë që e bën tejet të përshtatshme për zhvillim të veprimtarive afariste.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 30954
Çmimi: 1,100 € / muaji
Sipërfaqja: 103.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Lagjen ...

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është tërësisht e re dhe funks ...
1 88.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Terracier 155m² + 50m² me #QI...

Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona H ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa është tërësis ...
2 3 245.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Pejton

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 98.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 32m² me #QIRA në Qendër

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësisht funksionale dhe sistem ...
1 32.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings