Depo 1000m² me #QIRA në Milloshevë

2,000 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Mars, 2024
  • 1,000.00 m2

Përshkrimi

Depo me sipërfaqe 1000m² ndodhet në Milloshevë, në Obiliq.
Depo ka një lartësi prej 7m dhe ka një hapësirë të madhe për shfrytëzim.
Ka lidhje me energji elektike dhe ka qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Ndodhet në një zonë të përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive afariste.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 30290
Çmimi: 2,000 € / muaji
Sipërfaqja: 1,000.00 m2
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Parking

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings