click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next

Pronat e listuara në : Milloshevë

Depo
Me qira

Depo 1000m² me #QIRA në Milloshevë

2,000 € / muaji
Depo me sipërfaqe 1000m² ndodhet në Milloshevë, në Obiliq. Depo ka një lartësi prej 7m dhe ...
Depo me sipërfaqe 1000m² ndodhet në Milloshevë, në Obiliq. Depo ka një lartësi prej 7m dhe ka një hapësirë të madhe ...
1,000.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 2.4 Hektar në #SHITJE në Milloshevë

5,000 € / ari
Trualli gjendet në afërsi të Magjistralës Prishtinë-Mitrovicë. • Posedon infastruktur të p ...
Trualli gjendet në afërsi të Magjistralës Prishtinë-Mitrovicë. • Posedon infastruktur të plotë dhe ka qasje në rrug ...
24,000.00 m2detajet

Compare Listings