Truall 37.33 ari në #SHITJE në Livagjë

7,500 € / ari
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 23 Mars, 2024
  • 3,733.00 m2

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 37.33 ari ndodhet në Livagjë, në komunën e Graçanicës.
Trualli është i pajisur me fletë poseduese dhe ka infrastrukturën e plotë. Ka çasje të shpejtë në rrugën kryesore.
Trualli është i përshtatshëm për ndërtim të ulët apo për afarizëm.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 30250
Çmimi: 7,500 € / ari
Sipërfaqja: 3,733.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 5 ari në #SHITJE në Çagllavicë

144,000 €
Trualli me sipërfaqe 5 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Grand Store dhe Bau Market. Trualli ...
Trualli me sipërfaqe 5 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Grand Store dhe Bau Market. Trualli është i pajisur me fletë ...
500.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 5.35 ari në #SHITJE në Çagllavicë

18,500 € / ari
Trualli me sipërfaqe 5.35 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Spitalit Otrila. Trualli është i ...
Trualli me sipërfaqe 5.35 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Spitalit Otrila. Trualli është i pajisur me fletë posedue ...
535.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 8.24 ari në #SHITJE në Çagllavicë

780,000 €
Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Fer ...
Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër spitalit Aloka ...
824.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 12.66 ari në #SHITJE në Magjistralen ...

215,000 €
Trualli me sipërfaqe 12.66 ari ndodhet në Prishtinë në Magjistralen Prishtinë – Mitr ...
Trualli me sipërfaqe 12.66 ari ndodhet në Prishtinë në Magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, mbrapa Gjini Carpe ...
12.66 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings