Truall 6 ari në #SHITJE në Brezovicë

150,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 11 Mars, 2024
  • 600.00 m2

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 6 ari ndodhet në Brezovicë përballë lagjes ‘Qëndresa Resort’, me largësi rreth 1km nga Hotel Brezovica dhe rreth 7.3km nga pistat e skijimit.
Trualli është i vendosur në zonën ku lejohet ndërtimi i villave. Parcela ka infrastrukturën e plotë, dhe ka qasje direkt në rrugë.
Trualli ndodhet në një ndër lokacionet më të bukura dhe më të zhvilluara në aspektin turistik në Kosovë, duke e bërë këtë parcelë tejet atraktive për investim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 29975
Çmimi: 150,000 €
Sipërfaqja: 600.00 m2
Sipërfaqja: 1.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Kontrata: Me noter
Leje ndërtimi

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 73.5 ari në #SHITJE në Brezovicë

1,600,000 €
Trualli me sipërfaqe 73.5 ari ndodhet në Brezovicë përballë lagjes ‘Qëndresa Resort& ...
Trualli me sipërfaqe 73.5 ari ndodhet në Brezovicë përballë lagjes ‘Qëndresa Resort’, me largësi rreth ...
7,350.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings