Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 1 Mars, 2024
  • 5 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 530.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes.
Shtëpia është e pozicionuar në truall prej 2.16 ari. Është e orientuar në jug-lindje. ​Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, me pelet dhe me naftë.
Shtëpia është tërësisht funksionale dhe pjesërisht e mobiluar, e ndarë në 4 kate dhe ka këtë rënditje:
– Kati përdhesë posedon: 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 2 Garazha | 2 Ballkona.
– Kati i parë posedon: Qëndrim ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Terasë e madhe e cila ofron pamje të mrekullueshme të qytetit.
– Kati i dytë posedon: Qëndrimi ditor | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 2 Ballkona.
– Kati i tretë posedon: Qëndrim ditor | Kuzhinë | 1 Depo | 1 Banjo | Oborri.
Shtëpia është shumë e përshtatshme për banim apo për shfrytëzim si zyre.
Ndodhet në një ndër vendet më të bukura të Prishtinës, në një zonë shumë të qetë, në afërsi me shkolla dhe parqe si Taukbashqja dhe Gërmia, si dhe me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 28721
Çmimi: 390,000 €
Sipërfaqja: 530.00 m2
Dhoma: 8
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 4
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pelet
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 170m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 170m² dhe 2.02 ari truall ndodhet në Veternik, afër Rezonancës. Shtëp ...
Shtëpia me sipërfaqe 170m² dhe 2.02 ari truall ndodhet në Veternik, afër Rezonancës. Shtëpitë është tërësisht e re ...
2 2 170.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings