Truall 90 ari me #QIRA në Preoc

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 6 Nëntor, 2023
  • 9,000.00 m2

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 90 ari ndodhet në Preoc, afër lagjes Marigona Residence dhe Rrethit të KFC-së.
Trualli ka infrastrukturë të plotë (ujë, energji elektrike, kanalizim) dhe ka qasje direkte në rrugë dhe qasje shumë të shpejtë në magjistrale.
Ndodhet në një zonë të fokusuar për afarizëm dhe gjithmonë në zhvillim e sipër, duke e bërë shumë të përshtatshëm truallin për veprimtari afariste.

Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26199
Sipërfaqja: 9,000.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë
Leje ndërtimi

Të ngjajshme

Truall 8.75 ari me #QIRA në Emshir

Trualli me sipërfaqe 8.75 ari ndodhet në Emshir, afër ‘Stacionit të Autobusëve’ ...
Trualli me sipërfaqe 8.75 ari ndodhet në Emshir, afër ‘Stacionit të Autobusëve’, në një zonë shumë të p ...
875.00 m2detajet

Truall 2 Hektar me #QIRA tek Përroi i Njelmë...

Sipas marrëveshjes
Trualli me sipërfaqe 2 Hektar në Prishtinë, tek Përroi i Njelmët, në zonën industriale Pri ...
Trualli me sipërfaqe 2 Hektar në Prishtinë, tek Përroi i Njelmët, në zonën industriale Prishtinë – Fushë Koso ...
20,000.00 m2detajet
Troje
Me qira

Truall 15 ari me #QIRA në Bardhosh

Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë-Podujevë, në Bardhosh afër ‘Auto Ene ...
Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë-Podujevë, në Bardhosh afër ‘Auto Energjia’. Trualli pos ...
1,500.00 m2detajet
Troje
Me qira

Truall 60 ari me #QIRA në Vranidoll.

1,500 € / muaji
Trualli gjendet në Vranidoll në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Trualli ka dokumentacio ...
Trualli gjendet në Vranidoll në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Trualli ka dokumentacion të rregullt dhe posedon ...
6,000.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings