Zyre 200m² me #QIRA në objektin e “Nartel Center”, Pejton.

2,000 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 3 Banjo
  • 200 m2

Përshkrimi

Zyra gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Nartel”.
Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afarizëm, si dhe ofron sigurim 24 orë, mirëmbajtje shumë të mirë të objektit, dyer kundër zjarrit, parking të mjaftueshëm, dy ashensorë etj.
Zyra posedon sistemin e nxehjes me rrymë, fshesë me sistem qendror, dritare katër sezonale, izolim termik dhe akustik.
• Kati i 4-të
Zyra ka këtë rënditje:
• 5 Dhoma pune
• 3 Banjo
• 2 Depo
• Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 19339
Çmimi: 2,000 € / muaji
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma: 5
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensor
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Zyre
Me qira

Zyre 30m² me #QIRA në Qendër

Zyrja ndodhet në rrugën ‘Rexhep Luci’ afër ‘Kino ABC’. Zyrja ka dy ...
Zyrja ndodhet në rrugën ‘Rexhep Luci’ afër ‘Kino ABC’. Zyrja ka dy hyrje dhe është shumë e ...
1 30 m2detajet
Zyre
Me qira

Zyre 200m² me #QIRA në Qendër

2,000 € / muaji
Zyrja ndodhet në sheshin ‘Nëna Terezë”, afër Restaurant ‘Rings’. Z ...
Zyrja ndodhet në sheshin ‘Nëna Terezë”, afër Restaurant ‘Rings’. Zyrja ka sistemin e ngrohj ...
2 2,000 m2detajet

Zyre 120m² me #QIRA Në Mahallën e Muhaxherëv...

700 € /muaji
Zyrja ndodhet në afërsi të Ambasadës së Zvicrës dhe Hotel Ambasador. Zyrja ka sistem të si ...
Zyrja ndodhet në afërsi të Ambasadës së Zvicrës dhe Hotel Ambasador. Zyrja ka sistem të sigurisë me alarm dhe kamer ...
1 120 m2detajet
Zyre
Me qira

Zyre 50m² me #QIRA në Dardani

1,000 € /muaji
Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm. Zyrja ka ndriçim natyral dhe sistemin ...
Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm. Zyrja ka ndriçim natyral dhe sistemin e ngrohjes e ka me Termo ...
1 50 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings