Zyre 150m² + 20m² me #QIRA në Emshir

830 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 2 Tetor, 2023
  • 2 Banjo
  • 170.00 m2

Përshkrimi

Zyra me sipërfaqe 150m² + 20m² terasë ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna.
Zyra është tërësisht funskionale dhe sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ndërtesa ku ndodhet zyra posedon ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Ka këtë rënditje: 4 Hapësira pune | 2 Banjo | 1 Terasë 20m²
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për zyre, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.

ID e pronës: 25465
Çmimi: 830 € / muaji
Sipërfaqja: 170.00 m2
Dhoma: 4
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Zyre
Me qira

Zyre 184m² me #QIRA në Dardani

1,200 € / muaji
Zyra me sipërfaqe 184m² ndodhet në Dardani, tek Kroi i Bardhë. Është e orientuar në Perënd ...
Zyra me sipërfaqe 184m² ndodhet në Dardani, tek Kroi i Bardhë. Është e orientuar në Perëndim. Sistemin e ngrohjes e ...
2 184.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 100m² neto me #QIRA në B...

1,500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 100m² neto ndodhet në Bregun e Diellit. Banesa është tërësisht funksio ...
Banesa me sipërfaqe 100m² neto ndodhet në Bregun e Diellit. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes ...
1 100.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 131m² me #QIRA në Lakris...

1,200 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funks ...
2 1 131.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 93m² me #QIRA në Lakrish...

650 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 93m² ndodhet në objektin Dukagjini Residence, në Lakrishtë. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 93m² ndodhet në objektin Dukagjini Residence, në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funksionale. ...
2 93.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings