Shtëpi 422m² me #QIRA në Mati 2

1,400 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 19 Korrik, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 422.00 m2

Përshkrimi

Ofrohet për qira shtëpia me sipërfaqe 422m² në Mati 2, e cila ndodhet në afërsi të rrethit të Matiçanit.
Shtëpia ndodhet në truall me sipërfaqe 10 Ari, në një oborr të mirëmbajtur. ​Posedon hapësirë të mjaftueshme parkingu dhe lokacion shumë të përshtatshëm për banim.
Shtëpia është e mobiluar në tërësi dhe sistemin e ngrohjes qëndrore nëndysheme.​ Shtëpia posedon sigurim me kamera 24/7, bunar dhe në shfrytëzim ka edhe një garazhë.
Shtëpia ka këtë renditje:
– Bodrum: 5 hapësira të shfrytëzueshme | 1 Banjo
– Kati përdhesë: 2 Qëndrime ditore | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Terasë
– Kati i parë: 4 Dhoma të gjumit (njëra Master Bedroom) | 1 Banjo | 3 Ballkona
– Nënkulmi: Një hapësirë e madhe e cila shfrytëzohet si dhomë pune

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24144
Çmimi: 1,400 € / muaji
Sipërfaqja: 422.00 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 300m² me #QIRA në Lagjen Qëndresa, Ça...

Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësi ...
Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësisht e re dhe funksionale. ...
6 3 300.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 170m² me #QIRA në Veternik

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mëny ...
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne e elegante, du ...
3 2 170.00 m2detajet

Shtëpi 203m² me #QIRA në lagjen Qershia, Çag...

1,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtë ...
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtëpia është tërësisht e mob ...
3 2 203.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mob ...
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ...
4 3 350.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate