Penthouse – Duplex 160 + 130m² me #QIRA në objektin e ‘Prishtina Stars’, Aktash

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 17 Janar, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 290 m2

Përshkrimi

Penthouse – Duplex ndodhet në Aktash, në objektin ‘Prishtina Stars’ e ndërtuar nga Konak, dhe ka sipërfaqe banimi 160m² dhe 130m² terasë.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e dizajnuar në mënyrë moderne, ka investim të lartë, dritare me kualitet të lartë, sistemin e ngrohjes me energji elektrike dhe stufë, ndriçim natyral, pamje të mahnitshme të hapur të qytetit, etj.
Objekti ku ndodhet banesa ofron 2 ashensor, mirëmbajtje të rregullt të objektit, siguri të lartë, parking për banorë, dhe ndodhet në një ndër lokacionet më të mira të qytetit duke ofruar afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për klient.
Banesa ka këtë rënditje
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 4 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 1 Wc
| 1 Ballkon
| Terasë 130m²

*Penthouse do të jetë i lirë nga data 01.02.2023

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21673
Sipërfaqja: 290 m2
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 78m² me #QIRA në lagjen ‘Kodrin...

300 €
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Kodrina’ e ndërtuar nga kompania ndërtuese ‘Tregtia’. Ndodhe ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Kodrina’ e ndërtuar nga kompania ndërtuese ‘Tregtia’. Ndodhet në një lagje të sigurt ...
2 2 78 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 65m² me #QIRA te Rruga B

350 €
Banesa ndodhet te Rruga B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Ndodhet në një lokacion shumë të f ...
Banesa ndodhet te Rruga B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e pë ...
1 65 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 80m² me #QIRA në ‘Nartel Center...

650 €
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërt ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nartel’. Objekti ës ...
2 1 80 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 111m² me #QIRA në objektin e ‘Nartel ...

400 €
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
3 2 111 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings