Objekt 230m² me #QIRA në Dragodan

1,100 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 21 Shkurt, 2023
  • 1 Banjo
  • 230 m2

Përshkrimi

Objekti ndodhet në Dragodan, afër ‘Amadeus’.
Objekti posedon një zyre së bashku me një kuzhinë dhe një banjo, dhe 2 hapësira pune të ndara në përdhesë dhe katin e 1-rë. Sistemin e ngrohjes e ka me rrymë.
Është shumë i përshtatshëm për veprimtari afariste të ndryshme, dhe ndodhet në një lokacion me qarkullim të lartë.

ID e pronës: 21067
Çmimi: 1,100 €
Sipërfaqja: 230 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Objekte Afariste
Me qira

Objekt 330m² me #QIRA në Dardani

Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të ...
Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të lehtë në rrugën kryesore ...
6 330 m2detajet
user image
Objekte Afariste
Me qira

2 Depo 510m² me #QIRA në magjistralen Prisht...

2,000 €
Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade. Të shfrytëzuesh ...
Depot ndodhen në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, tek Bast-Trade. Të shfrytëzueshme kanë një hapësirë të m ...
510 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 1100m² me #QIRA në Kodra e Trimave

Objekti ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Podujevë, në rrugë kryesore. Objek ...
Objekti ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Podujevë, në rrugë kryesore. Objekti përfshinë katin përdhe ...
19 1,100 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekti 1000m² me #QIRA në Qendër

3,500 € / muaji
Objekti gjendet në skaj të rrugës kryesore “Nazim Gafurri” në Prishtinë. Inven ...
Objekti gjendet në skaj të rrugës kryesore “Nazim Gafurri” në Prishtinë. Inventari i objektit përmban: ...
1,000 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings