Objekt 1100m² me #QIRA në Kodra e Trimave

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 19 Janar, 2023
  • 19 Banjo
  • 1,100.00 m2

Përshkrimi

Objekti ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë – Podujevë, në rrugë kryesore.
Objekti përfshinë katin përdhesë dhe 2 kate tjera dhe është e renditur në këtë mënyrë:
| Përdhesa përmban recepsionin, 1 sallë të madhe dhe një dhomë.
| Kati i 1-rë përmban 9 dhoma të cilat kanë banjot e tyre private dhe 2 ballkona
| Kati i 2-rë përmban 9 dhoma të cilat kanë banjot e tyre private dhe 2 ballkona
Objekti ndodhet në një lokacion ku ka qarkullim të lartë dhe është i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

ID e pronës: 21728
Sipërfaqja: 1,100.00 m2
Dhoma: 17
Banjo: 19
Veçori tjera
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Objekte Afariste
Me qira

Objekt 468m² me #QIRA në Aktash

Objekti me sipërfaqe 468m² ndodhet në Aktash, afër Bagolinës. Objekti ka hapësirë të mjaft ...
Objekti me sipërfaqe 468m² ndodhet në Aktash, afër Bagolinës. Objekti ka hapësirë të mjaftueshme parkingu të jashtë ...
4 468.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Depo 260m² me #QIRA në Veternik

1,100 € / muaji
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një ...
Depo me sipërfaqe 260m² ndodhet në Veternik. Depo posedon një hapësirë të madhe pune, një hapësirë për zyre dhe një ...
1 260.00 m2detajet
RH Real Estate
Objekte Afariste
Me qira

Depo 250m² me #QIRA në Çagllavicë

900 €
Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Të shfrytëzues ...
Depoja ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër Spitalit Amerikan. Të shfrytëzueshme ka një hapësirë me la ...
250.00 m2detajet
Objekte Afariste
Me qira

Objekt 330m² me #QIRA në Dardani

2,500 € / muaji
Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të ...
Objekti afarist gjendet në lagjen Dardania, një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të lehtë në rrugën kryesore ...
6 330.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings