Lokal 77m² me #QIRA në Mati 1

380 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Maj, 2023
  • 1 Banjo
  • 77 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në lagjen Mati 1. Lokali ka çasje të shpejtë në rrugën B, rrugën C si dhe rrugën ‘Muharrem Fejza’.
Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, një banjo dhe një terasë. Është i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.
Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23274
Çmimi: 380 €
Sipërfaqja: 77 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 370m² me #QIRA te 4 Llullat

2,000 € / muaji
Lokali ndodhet tek 4 Llullat, në afërsi të ‘Mama Mantia’. Është i ndarë në 240 ...
Lokali ndodhet tek 4 Llullat, në afërsi të ‘Mama Mantia’. Është i ndarë në 240m² përdhesë dhe 130m² bod ...
1 370 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 160m² me #QIRA në Dragodan

1,300 €
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Premium Bakery’. Është tërësisht funksional ...
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Premium Bakery’. Është tërësisht funksional dhe është shumë i përshta ...
2 160 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 70m² me #QIRA në Emshir

350 €
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokal ...
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokali posedon një hapësirë të ...
1 70 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 175m² me #QIRA në Lagjen e Spitalit

1,200 €
Lokali ndodhet në Lagjen e Spitalit. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për zhvillime ...
Lokali ndodhet në Lagjen e Spitalit. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndrys ...
2 175 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings