Lokal 218.6m² me #QIRA në Fushë Kosovë.

1,200 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 2 Korrik, 2022
  • 2 Banjo
  • 218.60 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në Fushë Kosovë afër shkollës ‘Mihal Grameno’.
Lokali ndodhet në katin e 1-rë, ka sistem të ngrohjes me rrymë, sistem të sigurisë me kamera dhe alarm, si dhe është shumë i përshtatshëm për çfarëdo veprimtarie afariste si zyre, ordinancë, etj.
Lokali është i ndarë në:
| 6 Hapësira pune
| 2 Banjo
| 2 Depo
ID e pronës: 20266
Çmimi: 1,200 € / muaji
Sipërfaqja: 218.60 m2
Dhoma: 6
Banjo: 2
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings