Lokal 205m² + 100m² me #QIRA ose në #SHITJE te Mati 1

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Qershor, 2023
  • 2 Banjo
  • 205.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 205m² dhe 100m² terasë ndodhet te Mati 1, mbrapa Royal Mall-it.
Lokali posedon 3 hapësirë pune, të cilat mund të shfrytëzohen për veprimtari të ndryshme afariste, dhe dy tualete.
Posedon sistemin e ngrohjes me energji elektrike, mundësi e lidhjes dhe me Termokos.
Kontrata për pronën bëhet tek Noteri.

Çmimi i shitjes: 2,500€ /m²
Çmimi për qira: 8€ /m²

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23572
Sipërfaqja: 205.00 m2
Banjo: 2
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 30m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m²
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistem ...
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji ...
1 30.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 100m² me #QIRA në Dardani

1,600 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 100m² neto ndodhet në Dardani. Lokali posedon një hapësirë të madhe pu ...
Lokali me sipërfaqe 100m² neto ndodhet në Dardani. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, dy hapësira më të vog ...
1 100.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 120.25m² në #SHITJE në Ulpianë

2,300 € / m²
Lokali me sipërfaqe 66.78m² dhe bodrum 53.47m² neto ndodhet në Ulpianë. Sistemin e ngrohje ...
Lokali me sipërfaqe 66.78m² dhe bodrum 53.47m² neto ndodhet në Ulpianë. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Lokal ...
1 120.25 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 120.25m² me #QIRA në Ulpianë

700 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 66.78m² dhe bodrum 53.47m² neto ndodhet në Ulpianë. Sistemin e ngrohje ...
Lokali me sipërfaqe 66.78m² dhe bodrum 53.47m² neto ndodhet në Ulpianë. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Lokal ...
1 120.25 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings