Lokal 200m² me #QIRA te Santea

1,900 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Tetor, 2022
  • 200 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet te Santea, afër ‘Sach Pizza’.
Lokali posedon dy hapësira, përdhesa 70m² dhe bodrum 130m².
Është shumë i përshtatshëm për veprimtari afariste të ndryshme, dhe ndodhet në një lokacion me qarkullim shumë të lartë.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20969
Çmimi: 1,900 €
Sipërfaqja: 200 m2

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 370m² me #QIRA te 4 Llullat

2,000 € / muaji
Lokali ndodhet tek 4 Llullat, në afërsi të ‘Mama Mantia’. Është i ndarë në 240 ...
Lokali ndodhet tek 4 Llullat, në afërsi të ‘Mama Mantia’. Është i ndarë në 240m² përdhesë dhe 130m² bod ...
1 370 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 160m² me #QIRA në Dragodan

1,300 €
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Premium Bakery’. Është tërësisht funksional ...
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Premium Bakery’. Është tërësisht funksional dhe është shumë i përshta ...
2 160 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 77m² me #QIRA në Mati 1

380 €
Lokali ndodhet në lagjen Mati 1. Lokali ka çasje të shpejtë në rrugën B, rrugën C si dhe r ...
Lokali ndodhet në lagjen Mati 1. Lokali ka çasje të shpejtë në rrugën B, rrugën C si dhe rrugën ‘Muharrem Fej ...
1 77 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 70m² me #QIRA në Emshir

350 €
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokal ...
Lokali gjendet në Emshir në kompleksin e ndërtuar nga ‘BG Construction’. Lokali posedon një hapësirë të ...
1 70 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings