Lokal 180m² me #QIRA në Dragodan

1,800 €
Favorite
Your search results
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • March 9, 2023
  • 2 Banjo
  • 180.00 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Sach Caffe’. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore, ka hapësirë të mjaftueshme parkingu dhe qasje direkte në rrugë kryesore.
Të shfrytëzueshme ka një hapësirë të madhe pune, si dhe dy banjo. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 22063
Price: 1,800 €
Property Size: 180.00 m2
Rooms: 1
Bathrooms: 2
Other Features
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 285m² me #QIRA në Rrugën C

4,500 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 285m² ndodhet në kompleksin e BTP Holding në Rrugën C, Prishtinë. Pose ...
Lokali me sipërfaqe 285m² ndodhet në kompleksin e BTP Holding në Rrugën C, Prishtinë. Posedon një hapësirë të madhe ...
2 285.00 m2details
Lokal
Me qira

Lokal 360m² me #QIRA në Çagllavicë

2,000 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 360m² ndodhet në Çagllavicë, afër Bau Market. Lokali është shumë i për ...
Lokali me sipërfaqe 360m² ndodhet në Çagllavicë, afër Bau Market. Lokali është shumë i përshtatshëm për zhvillimin ...
1 360.00 m2details
Lokal
Me qira

Lokal 120m² me #QIRA në Qendër

Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërs ...
Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërsi të “Kino ABC̶ ...
1 120.00 m2details
Lokal
Me qira

Lokal 110m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,100 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me en ...
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, posedon ...
1 110.00 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings