Lokal 168m² + 200m² terasë me #QIRA në Bregun e Diellit

1,700 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 21 Korrik, 2023
  • 2 Banjo
  • 368.00 m2

Përshkrimi

​Lokali me sipërfaqe 168m² dhe 200m² terasë ndodhet në Bregun e Diellit.
​Të shfrytëzueshme ka dy hapësira të mëdha pune, dy tualete dhe terasën e madhe.
Lokali është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.
​Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive afariste, me qasje direkte në rrugë kryesore.

ID e pronës: 24177
Çmimi: 1,700 € / muaji
Sipërfaqja: 368.00 m2
Banjo: 2
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me pompë termike
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 120m² me #QIRA në Qendër

Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërs ...
Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërsi të “Kino ABC̶ ...
1 120.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 110m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,100 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me en ...
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, posedon ...
1 110.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 114m² me #QIRA te Rruga B

1,200 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 114m² ndodhet tek Rruga B. Lokali posedon 5 hapësira pune, 1 kuzhinë d ...
Lokali me sipërfaqe 114m² ndodhet tek Rruga B. Lokali posedon 5 hapësira pune, 1 kuzhinë dhe 1 banjo. Lokali është ...
1 114.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 70m² me #QIRA në Pejton

1,550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të ...
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, kuzhinë, një ...
1 70.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate