Lokal 160m² + 150m² me #QIRA ose në #SHITJE te Mati 1

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 19 Qershor, 2023
  • 2 Banjo
  • 160.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 160m² dhe 150m² terasë ndodhet te Mati 1, mbrapa Royal Mall-it.
Lokali posedon 3 hapësirë pune, të cilat mund të shfrytëzohen për veprimtari të ndryshme afariste, dhe dy tualete.
Posedon sistemin e ngrohjes me energji elektrike, mundësi e lidhjes dhe me Termokos.
Kontrata për pronën bëhet tek Noteri.

Çmimi i shitjes: 2,500€ /m²
Çmimi për qira: 8€ /m²

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23578
Sipërfaqja: 160.00 m2
Banjo: 2
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 136m² me #QIRA në Mati 1

820 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 136m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e n ...
Lokali me sipërfaqe 136m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektr ...
1 136.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 133m² me #QIRA në Mati 1

800 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 133m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e n ...
Lokali me sipërfaqe 133m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektr ...
1 133.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 43m² me #QIRA në Mati 1

300 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 43m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ng ...
Lokali me sipërfaqe 43m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektri ...
1 43.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 30m² në #SHITJE në Emshir

2,500 € / m²
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistem ...
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji ...
1 30.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate