Lokal 132m² me #QIRA në Dragodan

1,200 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 9 Shkurt, 2023
  • 2 Banjo
  • 132 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ACG.
Lokali ka sistemin e ngrohjes ndërdysheme me rrymë, posedon një hapësirë pune, dy tualete dhe një depo.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste, dhe ofron qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

ID e pronës: 21872
Çmimi: 1,200 €
Sipërfaqja: 132 m2
Banjo: 2
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 98m² me #QIRA në Dragodan

950 €
Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lok ...
Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lokacion të përshtatshëm për ...
1 98 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal – Zyre 500m² me #QIRA në Rrugën ...

7,500 €
Lokali ndodhet në Rrugën B, afër Maxi 24. Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm pë ...
Lokali ndodhet në Rrugën B, afër Maxi 24. Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për zhvillime të veprimtari ...
1 500 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 250m² me #QIRA në Dragodan

Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Sach Caffe’, me orientim në Jug-Lindje. Loka ...
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Sach Caffe’, me orientim në Jug-Lindje. Lokali është tërësisht funksi ...
2 250 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 180m² me #QIRA në Dragodan

1,800 €
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Sach Caffe’. Ndodhet në një lokacion të përs ...
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Sach Caffe’. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për zhvillime të ...
2 180 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings