Banesë 140.5m² në #SHITJE në Dragodan

215,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Korrik, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 144.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Dragodan, në kompleksin e ndërtuar nga ‘Deshishku Construction’, e orientuar në Juglindje dhe Perëndim.
Banesa është tërësisht e mobiluar me mobile të reja, moderne me kualitet të lartë të cilat janë anti-bakteriale.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Të shfrytëzueshme ka një garazh.
Ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të gjitha kushtet dhe shërbimet e nevojshme për një jetë sa më të rehatshme. Gjendet shumë afër Ambasadës Amerikane.
Ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 4 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 1 Tualet
| 2 Ballkona

ID e pronës: 23939
Çmimi: 215,000 €
Sipërfaqja: 144.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 62.5m² në #SHITJE në Emshir

80,000 €
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “ ...
Banesa me sipërfaqe 62.5m² ndodhet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”, afër Stacio ...
1 1 62.50 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE te Prishtina e Re

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Siste ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Sistemin e ngrohjes e ka me en ...
Banesa
Në shitje

Banesë 61m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

82,000 €
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orient ...
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orientuar nga lindja. ​Banesa ë ...
1 1 61.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate