Banesa – Zyre 156m² me QIRA në Aktash

1,400 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Janar, 2023
  • 3 Banjo
  • 156.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Aktash, në objektin ‘Prishtina Stars’ e ndërtuar nga Konak. Ka lokacion shumë të përshtatshëm, me qasje shumë të shpejtë në Qendër dhe në afërsi të të gjitha shërbimeve të nevojshme për klientë.
Objekti ofron vendparking të mjaftueshëm, mirëmbajtje të rregullt të objektit, siguri të lartë, etj. Banesa e ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike.
Banesa – Zyrja posedon:
| 5 Hapësira pune
| 2 Kuzhina
| 3 Banjo
| 3 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21662
Çmimi: 1,400 €
Sipërfaqja: 156.00 m2
Dhoma: 6
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensorë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Lagjen ...

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është tërësisht e re dhe funks ...
1 88.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Terracier 155m² + 50m² me #QI...

Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona H ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa është tërësis ...
2 3 245.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Pejton

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 98.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 32m² me #QIRA në Qendër

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësisht funksionale dhe sistem ...
1 32.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings