Banesa 118m² me #QIRA në kompleksin e ‘ACG’, Prishtina e Re

750 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Tetor, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 118 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet te Prishtina e Re në kompleksin e ndërtuar nga ‘ACG’, e projektuar të ketë qasje në Rrugën A.
Banesa është komplet e mobiluar dhe e dizajnuar me një stil mjaft luksoz, me mobilje tejet të bukura, kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet funksionale, dysheme parket, pllaka dhe sanitari shumë cilësore, etj. Sistemin e ngrohjes e ka me rrymë.
Objekti karakterizohet me cilësi të lartë ndërtimi dhe posedon: izolim me fasadë ventiluese, dritare me xhama treshtresorë, siguri 24h të objektit dhe hapësirave përreth, ujë 24h, mirëmbajtje të përhershme të objektit dhe hapësirave të përbashkëta, 2 ashensor, garazha nëntokësore dhe parking të jashtëm të mjaftueshëm, etj.
• Kati i 4-të
Banesa ka këtë renditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma të gjumit
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Depo
| 1 Ballkon (ka një mini kuzhinë)

*Banesa ofrohet dhe për shitje.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 21012
Çmimi: 750 €
Sipërfaqja: 118 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Penthouse 180+70m² me #QIRA në Lagje të Muha...

1,600 €
Banesa ndodhet në Lagje të Muhaxherëve në objektin e ndërtuar nga Trio Construction, dhe k ...
Banesa ndodhet në Lagje të Muhaxherëve në objektin e ndërtuar nga Trio Construction, dhe ka sipërfaqe banimi 180m² ...
3 2 250 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 94m² me #QIRA në Lagjen e Spitalit

350 €
Banesa ndodhet në Lagjen e Spitalit, ndërtim i Valoni Company. Ka lokacion të përshtatshëm ...
Banesa ndodhet në Lagjen e Spitalit, ndërtim i Valoni Company. Ka lokacion të përshtatshëm për banim, në afërsi të ...
2 1 94 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 110m² me #QIRA në ‘Linda Premiu...

700 €
Banesa është e mobiluar dhe e pa banuar më parë, është tërësisht funksionale, sistemin e n ...
Banesa është e mobiluar dhe e pa banuar më parë, është tërësisht funksionale, sistemin e ngrohjes e ka me energji e ...
3 1 110 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 97m² me #QIRA në Emshir

600 €
Banesa ndodhet në objektin e ‘Partner&Dervisholli’, përballë ‘Hotel ...
Banesa ndodhet në objektin e ‘Partner&Dervisholli’, përballë ‘Hotel Nartel’. Banesa ësh ...
2 1 97 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings