Banesa 111m² në #SHITJE te Parku i Qytetit

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 111.00 m2

Përshkrimi

Banesa është ndërtuar nga “Dardania Company” dhe ndodhet te Parku i Qytetit afër Albi Market. Banesa është e mobiluar komplet dhe ka sistemin e ngrohjes me rrymë.
Banesa ka qasje të shpejtë në Qendër dhe është shumë e përshtatshme për banim, duke ofruar qetësi dhe komoditet.
• Kati i 2-të
Banesa ka këtë renditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me Tryezari
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• 2 Depo
• Ballkon

ID e pronës: 19364
Sipërfaqja: 111.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Rrugën C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga ...
Banesa
Në shitje

Banesë 110.67m² + 76.5m² në #SHITJE në Emshi...

Banesa me sipërfaqe banimi 110.67m² dhe 76.5m² terasë ndodhet në Emshir, në kompleksin e n ...
Banesa me sipërfaqe banimi 110.67m² dhe 76.5m² terasë ndodhet në Emshir, në kompleksin e ndërtuar nga Lesna. Është ...
3 2 110.67 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 113.32m² në #SHITJE në ‘Linda P...

Banesa me sipërfaqe 113.32m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium Residence’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 113.32m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium Residence’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
3 2 113.32 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 58.81m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësish ...
Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobil ...
1 1 58.81 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings