Banesë 115m² me #QIRA në Dardani

550 € / muaji
Favorite
Your search results
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • July 1, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 115.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 115m² ndodhet në Dardani, afër Parkut të Dardanisë.
Është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 2 Ballkona.
Ndodhet në një lagje në afërsi të qendrës së qytetit, ka qasje në shkolla fillore, markete dhe shumë shërbime esenciale të tjera të nevojshme për banorë.

Area:
State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 31679
Price: 550 € / muaji
Property Size: 115.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Other Features
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 71m² me #QIRA në Nartel ...

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin ...
2 1 71.00 m2details
Banesa
Me qira

Banesë 25m² me #QIRA në Bregun e Diellit

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është tërësisht funksionale dhe ...
1 25.00 m2details
Banesa
Me qira

Banesë 62m² me #QIRA në Bregun e Diellit

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa është tërësisht funksiona ...
1 1 62.00 m2details

Banesë 60m² me #QIRA në Dragodan

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. B ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e r ...
1 1 60.00 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings