Banesë 155m² me #QIRA në Aktash

850 € / muaji
Favorite
Your search results
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • June 25, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 155.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 155m² ndodhet në Aktash.

Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Banjo | 2 Ballkona.

Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të gjitha shërbimeve për banorë.

Area:
State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 31651
Price: 850 € / muaji
Property Size: 155.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Other Features
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 71m² me #QIRA në Nartel ...

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin ...
2 1 71.00 m2details
Banesa
Me qira

Banesë 25m² me #QIRA në Bregun e Diellit

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është tërësisht funksionale dhe ...
1 25.00 m2details
Banesa
Me qira

Banesë 62m² me #QIRA në Bregun e Diellit

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa është tërësisht funksiona ...
1 1 62.00 m2details

Banesë 60m² me #QIRA në Dragodan

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. B ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e r ...
1 1 60.00 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings