Banesë 119m² në #SHITJE në Emshir

135,000 €
Favorite
Your search results
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • June 21, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 119.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 119m² ndodhet në Emshir, në kompleksin e ndërtuar nga Model Slovenia.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe posedon sistemin e ngrohjes me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhet banesa ka ashensorë dhe ofron hapësirë parkingu për banorë.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 1 Depo | 1 Ballkon.
Ndodhet në një lagje të qetë dhe të përshtatshme për banim.

State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 31614
Price: 135,000 €
Property Size: 119.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Other Features
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings