Truall 47 ari me #QIRA në Llapllasellë

1,200 € / muaji
Favorite
Your search results
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • June 15, 2024
  • 4,700.00 m2

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 47 ari ndodhet në Llapllasellë.
Trualli ka infrastrukturë të plotë (ujë, energji elektrike, kanalizim) dhe ka qasje shumë të shpejtë në magjistrale.
Ndodhet në një zonë të fokusuar për afarizëm dhe gjithmonë në zhvillim e sipër, duke e bërë shumë të përshtatshëm truallin për veprimtari afariste.

State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 31495
Price: 1,200 € / muaji
Property Size: 4,700.00 m2
Other Features
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Truall 8.75 ari me #QIRA në Emshir

Trualli me sipërfaqe 8.75 ari ndodhet në Emshir, afër ‘Stacionit të Autobusëve’ ...
Trualli me sipërfaqe 8.75 ari ndodhet në Emshir, afër ‘Stacionit të Autobusëve’, në një zonë shumë të p ...
875.00 m2details

Truall 2 Hektar me #QIRA tek Përroi i Njelmë...

Sipas marrëveshjes
Trualli me sipërfaqe 2 Hektar në Prishtinë, tek Përroi i Njelmët, në zonën industriale Pri ...
Trualli me sipërfaqe 2 Hektar në Prishtinë, tek Përroi i Njelmët, në zonën industriale Prishtinë – Fushë Koso ...
20,000.00 m2details
Troje
Me qira

Truall 15 ari me #QIRA në Bardhosh

Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë-Podujevë, në Bardhosh afër ‘Auto Ene ...
Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë-Podujevë, në Bardhosh afër ‘Auto Energjia’. Trualli pos ...
1,500.00 m2details
Troje
Me qira

Truall 60 ari me #QIRA në Vranidoll.

1,500 € / muaji
Trualli gjendet në Vranidoll në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Trualli ka dokumentacio ...
Trualli gjendet në Vranidoll në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Trualli ka dokumentacion të rregullt dhe posedon ...
6,000.00 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings