Banesë 74m² në #SHITJE në lagjen Vellushë

57,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Maj, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 74.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 74m² ndodhet në lagjen Vellushë, afër shkollës fillore “Gjergj Fishta”.
Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Ndërtesa posedon ashensorë dhe hapësirë parkingu.
Ndodhet në një lagje të përshtatshme dhe të qetë për banim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 31072
Çmimi: 57,000 €
Sipërfaqja: 74.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Klimë
Kontrata: Me avokat
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 103m² në #SHITJE në Pejton

Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
2 1 102.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 84m² në #SHITJE te Prishtina e Re

106,000 €
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re, afër Restaurant Castle. Banesa është tërësisht funksionale. Sis ...
2 1 84.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 82m² në #SHITJE në Rrugën B

107,000 €
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindj ...
Banesa me sipërfaqe 82m² ndodhet në Rrugën B, tek Maxi 24. Banesa e orientuar në jug-lindje, është tërësisht funksi ...
2 1 82.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 122.1m² + 35.9m² në #SHITJE në Emshir

Banesa me sipërfaqe banimi 122.1m² dhe terasë 35.9m² ndodhet në Emshir, në kompleksin e Ba ...
Banesa me sipërfaqe banimi 122.1m² dhe terasë 35.9m² ndodhet në Emshir, në kompleksin e Bau Invest, afër Stacionit ...
3 2 158.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings