Depo 1000m² me #QIRA në Zonën Industriale

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Mars, 2024
  • 1,000.00 m2

Përshkrimi

Depo me sipërfaqe 1000m² ndodhet në Zonën Industriale, afër Zone Club.
Depo ka një lartësi prej 6.5m dhe ka një hapësirë të madhe për shfrytëzim, dhe një zyre.
Ka izolim të dyfishtë dhe ka qasje të shpejtë në rrugën kryesore.
Ndodhet në një zonë të përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive afariste.

ID e pronës: 30295
Sipërfaqja: 1,000.00 m2
Dhoma: 1
Veçori tjera
Parking

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings