Penthouse – Duplex 260m² + 80m² me #QIRA në ‘Prime City’, Veternik

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 10 Tetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 320.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe banimi 260m² dhe 80m² ndodhet në kompleksin banesor Prime City, ndërtuar nga Prime Group Construction, në Veternik.
Banesa është tërësisht e re dhe funksionale, ka kuzhinën moderne tërësisht të re, ka sistemin e ngrohjes nën dysheme me sistem ‘Vaillant’ dhe me Termopompë.
Disa nga veçoritë e tjera të banesës janë izolimi termik dhe akustik, dritare me xhama 4 stinorë dhe 3 shtresor, etj.
Banesa ka këtë rënditje:
– Kati i 1-rë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Depo | Terasë 80m²
– Kati i 2-të: 3 Dhoma gjumi (të tria Master Bedroom) | 3 Banjo | 1 Ballkon
Ndërtesa posedon ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu. Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për banim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25410
Sipërfaqja: 320.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 4
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pompë termike
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 71m² me #QIRA në Nartel ...

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin ...
2 1 71.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 25m² me #QIRA në Bregun e Diellit

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është tërësisht funksionale dhe ...
1 25.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 62m² me #QIRA në Bregun e Diellit

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa është tërësisht funksiona ...
1 1 62.00 m2detajet

Banesë 60m² me #QIRA në Dragodan

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. B ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e r ...
1 1 60.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings