Banesë – Lokal 192m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,000 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 18 Mars, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 192.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin e ndërtuar nga kompania ‘VG Construction’.
Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar në mënyrë elegante, e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, ka ndriçim natyral, ka ngrohje me energji elektrike.
Ndërtesa gjithashtu ka hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 3 Dhoma gjumi ( 1 Master Bedroom) | 2 Banjo | 1 Tualet | 2 Depo | 2 Ballkona | 1 Terasë
Banesa ka lokacion të përshtatshëm për banim apo për zhvillimin e veprimtarive afariste. Në çmim përfshihet dhe një garazhë.

ID e pronës: 24750
Çmimi: 1,000 € / muaji
Sipërfaqja: 192.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 159.6m² me #QIRA te Mati 1

1,500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko G ...
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko Group” tek Flex Gym. Banes ...
3 2 159.60 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 70m² me #QIRA në Pejton

1,550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të ...
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, kuzhinë, një ...
1 70.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 54m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 54m² ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Lesna’, në Emshir af ...
Banesa me sipërfaqe 54m² ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Lesna’, në Emshir afër Tirana Lab. Banesa ësh ...
1 1 54.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 55m² me #QIRA në Bregun e Diellit

600 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 55m² ndodhet në Bregun e Diellit. Është tërësisht e re, funksionale dh ...
Banesa me sipërfaqe 55m² ndodhet në Bregun e Diellit. Është tërësisht e re, funksionale dhe e mobiluar në mënyrë mo ...
1 1 55.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings