Lokal 104m² me #QIRA në Rrugën B

1,100 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 26 Shtator, 2023
  • 1 Banjo
  • 104.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 104m² ndodhet Rrugën B, afër ‘Sarajeva Steak House’.
Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, një hapësirë të vogël pune dhe një banjo.
Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, ka dy klima dhe ka hyrje në të dy anët.
Lokali është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.
Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm, në një zonë me frekuentim të lartë.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25257
Çmimi: 1,100 € / muaji
Sipërfaqja: 104.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 120m² me #QIRA në Qendër

Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërs ...
Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërsi të “Kino ABC̶ ...
1 120.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 110m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,100 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me en ...
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, posedon ...
1 110.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 114m² me #QIRA te Rruga B

1,200 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 114m² ndodhet tek Rruga B. Lokali posedon 5 hapësira pune, 1 kuzhinë d ...
Lokali me sipërfaqe 114m² ndodhet tek Rruga B. Lokali posedon 5 hapësira pune, 1 kuzhinë dhe 1 banjo. Lokali është ...
1 114.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 70m² me #QIRA në Pejton

1,550 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të ...
Lokali me sipërfaqe 70m² ndodhet në Pejton, tek Katedralja. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, kuzhinë, një ...
1 70.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings