Banesë-Terracier 214.1m²+77.1m² në #SHITJE në Marigona Hill

375,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Prill, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 291.20 m2

Përshkrimi

Banesa terracier me sipërfaqe banimi 214.1m² dhe me terasë 77.1m² ndodhet në lagjen Marigona Hill.
Banesa ndodhet në një lagje moderne dhe të re, duke përfshirë shtigje ecjeje, fusha sportive, dhe kënde lojërash për fëmijë. Do të ndërtohet edhe shtegu që shpie nga lagjja, drejt liqenit Badovc dhe Parkut të Gërmisë. Do të ketë dhe “Walking District” shëtitore pranë dyqaneve, që do të ua bëjë krejtësisht të lehtë dhe të shpejtë përmbushjen e nevojave elementare si blerjet në market, pastrimi kimik, barnatore etj. Në lagjen ‘Marigona Hill’ është veçuar parcela për çerdhen e lagjes, e cila do t’i jepet nën menaxhim Komunës së Prishtinës.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me treyzari dhe depo | 3 Dhoma gjumi (ku secila ka banjon pesonale) | 3 Banjo | 1 Tualet | 1 Utility | Tarasa 77.1m²
Vlen të ceket se banesa ka investime shtesë dhe planin e projektuar nga arkitektët. Banesa posedon dhe garazhë. Kontrata për pronën bëhet tek Noteri.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 30511
Çmimi: 375,000 €
Sipërfaqja: 291.20 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Kontrata: Me noter
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings