Garsonjerkë 40m² me #QIRA në objektin e ‘Nartel’, Emshir

250 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 23 Maj, 2024
  • 1 Banjo
  • 40.00 m2

Përshkrimi

Garsonjerka me sipërfaqe 40m² ndodhet në Emshir, tek Hotel Narteli afër Stacionit të autobusëve.
Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira për banim. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Garsonjerka ka këtë renditje: Qëndrimi ditor| Kuzhinë dhe tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Depo.
Objekti posedon ashensorë, hapësirë parkingu, hapësira gjelbëruese për fëmijë, mirëmbajtje të rregullt të objektit, sigurim 24 orë, etj.
Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim, me qasje të shpejtë në rrugët kryesore.

ID e pronës: 24467
Çmimi: 250 € / muaji
Sipërfaqja: 40.00 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 90m² me #QIRA në Rrugën C

490 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësisht e re dhe e mobiluar. P ...
2 1 90.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 360m² + 60m² me #QIRA në...

1,400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksi ...
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohje ...
3 420.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 110m² me #QIRA në Lakrishtë

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa është tërësisht e re dhe ...
3 1 110.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 111m² me #QIRA në Dragodan

800 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. ...
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e ...
3 1 111.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings