Zyre 67m² me #QIRA në Ulpianë.

Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 26 Maj, 2022
  • 1 Banjo
  • 67.00 m2

Përshkrimi

Zyrja ndodhet në katin e 2-të. Zyrja posedon ndricim të lartë natyral, ngrohje qëndrore me Termokos.
Zyrja ka pamje nga rruga kryesore dhe nga Dardania, hapësirë për reklamim dhe është shumë e përshtatshme për veprimtari të ndryshme afariste.
Zyrja ka këtë rënditje:
• 2 Dhoma pune
• Kuzhinë
• Banjo
• 2 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 19819
Sipërfaqja: 67.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 85m² me #QIRA në Emshir

360 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Banesa është tërësisht funsk ...
2 1 85.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 65m² me #QIRA te Rruga B

300 € / muaji
Banesa ndodhet te Rruga B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Ndodhet në një lokacion shumë të f ...
Banesa ndodhet te Rruga B, afër ‘Sarajeva Steak House’. Ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e pë ...
1 65.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 95m² me #QIRA në Lagjen ...

430 €
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtu ...
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtuar nga kompania e ndërtim ...
1 95.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa – Zyre 93m² me #QIRA në Rrugën ...

550 €
Banesa ndodhet tek objektet e Royal, afër ‘Viva Fresh’. Ndodhet në një lokacio ...
Banesa ndodhet tek objektet e Royal, afër ‘Viva Fresh’. Ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dh ...
1 93.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings