Zyre 208.23m² me #QIRA në objektin e “Nartel Center”

Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Dhjetor, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 208.23 m2

Përshkrimi

Zyra gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Nartel”.
Ka gjithsej 102.95m² hapsirë shfrytëzimi për zyre si dhe 105.28m² Ballkon.
Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për banim dhe afarizëm, si dhe ofron sigurim 24 orë, mirëmbajtje shumë të mirë të objektit, dyer kundër zjarrit, parking të mjaftueshëm, dy ashensorë etj.
Zyra posedon sistemin e nxehjes ndërdysheme, fshesë me sistem qendror, dritare katër sezonale, izolim termik dhe akustik, si dhe ka ndriçim natyral. Gjithashtu ka një pamje fantastike të kryeqytetit.
• Kati i 13-të
Zyra ka këtë rënditje:
• 3 Dhoma pune
• Banjo
• Depo
• Ballkon me sipërfaqe 105.28m²

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 19045
Sipërfaqja: 208.23 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 53m² neto me #QIRA në Bregun e Dielli...

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 53m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht ...
Banesa me sipërfaqe 53m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobilua ...
1 1 53.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 87m² me #QIRA në Bregun e Diellit

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 87m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës ‘Ismail Qemaili& ...
Banesa me sipërfaqe 87m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës ‘Ismail Qemaili’. Banesa është tërë ...
2 1 87.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 50m² me #QIRA në Emshir

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e kompanisë ‘Nartel ...
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e kompanisë ‘Nartel Exin’. Banesa ësht ...
1 1 50.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

330 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Riera të ndërtuar nga Lesna. Banesa është tërësisht e mob ...
1 1 65.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings