Zyre 165m² me #QIRA në objektin ‘Nartel Center’, Pejton.

850 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Tetor, 2022
  • 1 Banjo
  • 165 m2

Përshkrimi

Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afarizëm sepse posedon: sigurim 24 orë, dyer kundër zjarrit, etj.
Zyrja posedon sistemin e ngrohjes me rrymë, fshesë me sistem qendror, dritare katër sezonale, izolim termik dhe akustik, etj.
• Kati i 4-të (kati i 1-rë i banimit)
Banesa ka këtë renditje:
• 5 Hapësira pune
• 1 Banjo
• 1 Depo
• 1 Ballkon
• 1 Terasë

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20802
Çmimi: 850 €
Sipërfaqja: 165 m2
Dhoma: 5
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Zyre
E lëshuar

Zyre 165m² me #QIRA në objektin ‘Nartel Cent...

1,000 €
Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afarizëm ...
Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afarizëm sepse posedon: sigurim 2 ...
2 165 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal – Zyre 30m² me #QIRA në Emshir

Lokali – Zyrja ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë ...
Lokali – Zyrja ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvil ...
1 30 m2detajet
Zyre
E lëshuar

Zyre 67m² me #QIRA në Ulpianë.

Zyrja ndodhet në katin e 2-të. Zyrja posedon ndricim të lartë natyral, ngrohje qëndrore me ...
Zyrja ndodhet në katin e 2-të. Zyrja posedon ndricim të lartë natyral, ngrohje qëndrore me Termokos. Zyrja ka pamje ...
1 67 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Zyre 208.23m² me #QIRA në objektin e “...

Zyra gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Narte ...
Zyra gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Nartel”. Ka gjithsej 102 ...
3 1 208 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings