Zyre 165m² me #QIRA në objektin ‘Nartel Center’, Pejton

1,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Mars, 2023
  • 2 Banjo
  • 165 m2

Përshkrimi

Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afarizëm sepse posedon: sigurim 24 orë, dyer kundër zjarrit, etj.
Zyrja posedon sistemin e ngrohjes me rrymë, fshesë me sistem qendror, dritare katër sezonale, izolim termik dhe akustik, etj.
• Kati i 4-të (kati i 1-rë i banimit)
Banesa ka këtë renditje:
• 4 Hapësira pune
• 1 Kuzhinë
• 1 Banjo
• 1 Wc
• 1 Depo
• 2 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 21343
Çmimi: 1,000 €
Sipërfaqja: 165 m2
Dhoma: 5
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 95m² me #QIRA në Lagjen ...

430 €
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtu ...
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtuar nga kompania e ndërtim ...
1 95 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 65m² me #QIRA në objekti...

320 €
Objekti ‘Nartel Center’ është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kusht ...
Objekti ‘Nartel Center’ është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afari ...
1 1 65 m2detajet
Lokal
E lëshuar

Lokal – Zyre 30m² me #QIRA në Emshir

Lokali – Zyrja ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë ...
Lokali – Zyrja ndodhet në kompleksin e Nartel Exin, Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvil ...
1 30 m2detajet
Zyre
E lëshuar

Zyre 165m² me #QIRA në objektin ‘Narte...

850 €
Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afarizëm ...
Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afarizëm sepse posedon: sigurim 2 ...
1 165 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings