Zyre 100m² me #QIRA në Shesh, Qendër

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 2 Shkurt, 2023
  • 1 Banjo
  • 80 m2

Përshkrimi

Zyrja ndodhet në Qendër në Sheshin ‘Nëna Terezë’, afër ‘Swiss Diamond Hotel Prishtina’.
Zyrja posedon invertar dhe ka sistemin e ngrohjes me Termokos, sistem të klimatizimit, ndodhet në katin e 1-rë.
Zyrja ka këtë rënditje:
| 3 Hapësira pune
| 1 Kuzhinë
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 21746
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Zyre
Me qira

Banesë – Zyre 200m² me #QIRA në Pejton

1,800 €
Zyrja ndodhet në Pejton në rrugën ‘Ukshin Hoti’. Ndodhet në një lokacion tejet ...
Zyrja ndodhet në Pejton në rrugën ‘Ukshin Hoti’. Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm, me frek ...
3 200 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa – Zyre 156m² me QIRA në Aktash

1,400 €
Banesa ndodhet në Aktash, në objektin ‘Prishtina Stars’ e ndërtuar nga Konak. ...
Banesa ndodhet në Aktash, në objektin ‘Prishtina Stars’ e ndërtuar nga Konak. Ka lokacion shumë të përs ...
3 156 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 60m² me #QIRA në objekti...

350 €
Objekti ‘Nartel Center’ është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kusht ...
Objekti ‘Nartel Center’ është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afari ...
1 1 60 m2detajet
Zyre
Me qira

Zyre 165m² me #QIRA në objektin ‘Nartel Cent...

1,050 €
Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afarizëm ...
Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për afarizëm sepse posedon: sigurim 2 ...
2 165 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings